Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 18 από 18

Θέμα: Γιατροί - Νοσηλευτές σε πλοία

  1. #11
    mithril11 Guest

    Προεπιλογή οποιος μπορει ας βοηθησει!

    ενδιαφερομαι για εργασια σε πλοιο,εχω τελειωσει φυσικοθεραπεια.γνωριζετε site που μπορω να ενημερωθω?πρωτα απ'ολα χρειαζεται εκδοση ναυτικου φυλλαδιου,σωστα?στον ασπροπυργο γινεται αυτο?εχω βαθια μεσανυχτα οποτε οποιαδηποτε πληροφορια καλοδεχουμενη...

  2. #12
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από mithril11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενδιαφερομαι για εργασια σε πλοιο,εχω τελειωσει φυσικοθεραπεια.γνωριζετε site που μπορω να ενημερωθω?πρωτα απ'ολα χρειαζεται εκδοση ναυτικου φυλλαδιου,σωστα?στον ασπροπυργο γινεται αυτο?εχω βαθια μεσανυχτα οποτε οποιαδηποτε πληροφορια καλοδεχουμενη...
    Με τι ειδικότητα φιλε μου θέλεις να μπαρκάρεις ??

  3. #13
    mithril11 Guest

    Προεπιλογή

    θελω να εργαστω πανω σε αυτο που τελειωσα,φυσικοθεραπεια δηλ. αλλα σε πλοιο. δεν ξερω αν ειναι ευκολο κατι τετοιο..απλα ενημερωνομαι.

  4. #14
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.543

    Προεπιλογή

    Εγώ φίλε δεν ξέρω και πολλά αλλά σίγουρα σε κρουαζιερόπλοια κάτι θα υπάρχει.

  5. #15
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    Φίλε μου στα κρουαζιερόπλοια φυσιοθεραπευτής δεν υπάρχει η δεν υπήρχε .Υπάρχει γιατρός και νοσοκόμα η νοσοκόμες ανάλογα το μέγεθος του πλοίου .Ίσως σαν νοσοκόμος να μπορούσες ,αλλά δεν νομίζω ότι είναι κάτι εύκολο .
    Υπάρχει ακόμη masseur ,αν νομίζεις ότι κάτι τέτοιο θα σε κάλυπτε !

  6. #16
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.543

    Προεπιλογή

    Χίλια συγγνώμη που δεν διευκρίνισα. Το κάτι θα υπάρχει εννοούσα μασέρ που είναι το πιο διαδεδομένο.

  7. #17
    mithril11 Guest

    Προεπιλογή

    ναι και εγω για κατι τετοιο ενδιαφερομαι εφοσον το μασαζ ειναι πιο διαδεδομενο κ για αυτο το εξειδικευσα στα κρουαζιεροπλοια γιατι λογικα εκει υπαρχει ζητηση..Γενικα τα ατομα που πανε να εργαστουν σε πλοιο ( μιλαμε εκτος ναυτικων τωρα)ψαχνουν μεσω εταιριων πλοιων για πιθανες θεσεις εργασίας?thanks guys!

  8. #18

    Προεπιλογή Νοσηλευτης (και όχι μόνο) σε πλοίο...

    Καλημέρα σας,
    Ονομάζομαι Πέτρος και είμαι απόφοιτος Νοσηλευτικής σχολής, αλλά δεν γνωρίζω αν υπάρχει αντίστοιχη ειδικότητα προς αγορά για εργασία.
    Ενδιαφέρομαι για οποιαδήποτε εργασία εν πλω πρώτιστος γιατί με μαγεύει η θάλασσα και έπειτα για όλα τα υπόλοιπα…. Θα ήταν χαρά για μένα να ερχόμουν σε επαφή με κάποια εταιρία για την διερεύνηση μιας πιθανής συνεργασίας. Είτε εσωτερικού είτε εξωτερικού. Δεν γνωρίζω τίποτα για αυτά…. Απλά ότι θέλω να δουλέψω στην θάλασσα… θα είναι κάτι το οποίο θα με γεμίζει σαν άνθρωπο, διότι τον ελεύθερο μου χρόνο τον περνάω στην θάλασσα… Κατανοώ και αντιλαμβάνομαι ότι οι συνθήκες εργασίας δεν θα είναι άριστες ούτε και όπως θα τα είχα στο μυαλό μου αλλά δεν με ενδιαφέρει. Ήρθε ο καιρός να κάνω το όνειρο μου πράξη… Είμαι αποφασισμένος να θυσιάσω τα πάντα προκειμένου να μπω σε ένα πλοίο.
    Είμαι γνωστης Αγγλικής Γλώσσας και λίγα Γαλλικά. Κατέχω επίσης άριστες γνώσεις χρήσης Ηλεκτρονικών Υπολογιστων σε ότι αφορά θέματα hardware αλλά και software.

    Θα περιμένω νέα σας.

    Με εκτίμηση,
    Πέτρος .

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας