Σελίδα 17 από 106 ΠρώτηΠρώτη ... 715161718192767 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 161 έως 170 από 1053

Θέμα: G.A. Ferries

  1. #161
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    531

    Talking

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από marsant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφου οπως λες ειναι για γουρουνια,ειναι μεσα στη βρωμα.δεν βλεπονται κ.α, ποιος ο λογος να ταξιδεψεις με αυτη την εταιρια?Υπαρχουν και αλλες μην στεναχωριεσαι.
    γιατι μένεις στιs λέξεις?και λες συναιχεία για τα γουρούνια? μπορεί να το είπα πάνω στο θυμό μου για το τελευτέο ταξίδι που έκανα με το Νταλιάνα. Mήν κολίεσε με τις λέξεις εδώ μπορεί καποιος να λέει την αποψή του ελευθερα πιστευω, και εγώ pou χρησιμοποιησα την λέξη γουρούνια το είπα μεταφορικά...!
    [COLOR=red][I][B]SUPERFAST V[/B][/I][/COLOR]

  2. #162
    Εγγραφή
    May 2008
    Μηνύματα
    2.270

    Προεπιλογή

    Το ξέρω (marsant) πως δεν έχεις προσωπικό συμφέρον!!!Απλά έχει γίνει λόγος-αντίλογος!!!Γιατί να δημιουργείται ένταση?Αν και δεν το γνωρίζω καλά δεν νομίζω πως υπάρχει δρομολόγιο θεσσ/νικη - Ρόδος (από άλλη εταιρεία) που είπε ο Στρατηγός οπότε σε αυτή την περίπτωση όπως και σε άλλες (πχ πληρότητα στις άλλες εταιρείες) δεν μπορείς πάντα να αποφεύγεις την GA!!!Οπότε το να πεις δεν ταξιδεύω με GA δεν είναι πάντα λύση...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Speedkiller : 21-07-2008 στις 20:37

  3. #163
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    531

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Speedkiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ξέρω πως δεν έχεις προσωπικό συμφέρον!!!Απλά έχει γίνει λόγος-αντίλογος!!!Γιατί να δημιουργείται ένταση?Αν και δεν το γνωρίζω καλά δεν νομίζω πως υπάρχει δρομολόγιο θεσσ/νικη - Ρόδος που είπε ο Στρατηγός οπότε σε αυτή την περίπτωση όπως και σε άλλες (πχ πληρότητα στις άλλες εταιρείες) δεν μπορείς πάντα να αποφεύγεις την GA!!!Οπότε το να πεις δεν ταξιδεύω με GA δεν είναι πάντα λύση...
    Δεν ξερω αν εχει φετος αλλα περυσι το καλοκαιρι ηταν παντος!!!! μονο NTALIANA... Τελος παντον τα συμπερασματα βγηκαν!
    [COLOR=red][I][B]SUPERFAST V[/B][/I][/COLOR]

  4. #164
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σαντορινη-Ν.Σμυρνη
    Μηνύματα
    1.419

    Προεπιλογή

    Στις κυκλαδες ειναι μαζι με την G.A FERRIES ΑΝΕΚ,BLUE STAR FERRIES,HSW.Στα δωδεκανησα μαζι της ειναι BLUE STAR,LANE.Ικαρια-Σαμο ειναι μαζι της ΗSW,CORSICA.Στις δυτικες ΗSW,VENTOURIS,AEGEAN.Ακομα και απο την Θεσσαλονικη υπαρχει και η ΛΑΝΕ.Οποτε οπως καταλαβαινεις φιλε Speedkiller αμα θες την γλιτωνεις
    [B][I][COLOR=navy] RODANTHI[/COLOR][/I][/B]
    [SIGPIC][/SIGPIC] [COLOR=DarkGreen][/COLOR]

  5. #165
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Προεπιλογή

    Ο φίλος speedkiller ήθελε να πει ότι δεν υπάρχει καράβι από Θεσσαλονίκη για Ηράκλειο μάλλον, γιατί για Ρόδο υπάρχει ο Κορνάρος μας. Όντως δεν υπάρχει!! φίλε Marsant, εδώ δεν μπορείς να την αποφύγεις!!!

  6. #166
    Εγγραφή
    May 2008
    Μηνύματα
    2.270

    Προεπιλογή

    Μιλάς πολύ γενικά και καταλαβαίνεις πως δεν έχουμε πάντα τα χρονικά και οικονομικα περιθώρια να επιλέγουμε πλοίο της αρεσκείας μας!!!Εγώ πχ έχω χρόνο να φύγω και 1 και 2 μέρες πιο μετά για διακοπες!Αν κάποιος έχει μονο μια βδομάδα διακοπες τι θα κάνει αν μόνο εισητήρια για GA βρίσκει στα μέτρα του???Και λέω "μέτρα" γιατί τα λεφτά για ένα ταξίδι είναι πολλά ιδίως όταν έχεις και οικογένεια...

  7. #167
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σαντορινη-Ν.Σμυρνη
    Μηνύματα
    1.419

    Προεπιλογή

    Αν και η Λανε πρεπει να περναει απο Ηρακλειο νομιζω φιλε eliasaslan.Μετα αεροπλανο
    [B][I][COLOR=navy] RODANTHI[/COLOR][/I][/B]
    [SIGPIC][/SIGPIC] [COLOR=DarkGreen][/COLOR]

  8. #168
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σαντορινη-Ν.Σμυρνη
    Μηνύματα
    1.419

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Speedkiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλάς πολύ γενικά και καταλαβαίνεις πως δεν έχουμε πάντα τα χρονικά και οικονομικα περιθώρια να επιλέγουμε πλοίο της αρεσκείας μας!!!Εγώ πχ έχω χρόνο να φύγω και 1 και 2 μέρες πιο μετά για διακοπες!Αν κάποιος έχει μονο μια βδομάδα διακοπες τι θα κάνει αν μόνο εισητήρια για GA βρίσκει στα μέτρα του???Και λέω "μέτρα" γιατί τα λεφτά για ένα ταξίδι είναι πολλά ιδίως όταν έχεις και οικογένεια...
    Οτι δεν μπορεις να αποφυγεις το απολαμβανεις
    [B][I][COLOR=navy] RODANTHI[/COLOR][/I][/B]
    [SIGPIC][/SIGPIC] [COLOR=DarkGreen][/COLOR]

  9. #169
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    531

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από marsant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στις κυκλαδες ειναι μαζι με την G.A FERRIES ΑΝΕΚ,BLUE STAR FERRIES,HSW.Στα δωδεκανησα μαζι της ειναι BLUE STAR,LANE.Ικαρια-Σαμο ειναι μαζι της ΗSW,CORSICA.Στις δυτικες ΗSW,VENTOURIS,AEGEAN.Ακομα και απο την Θεσσαλονικη υπαρχει και η ΛΑΝΕ.Οποτε οπως καταλαβαινεις φιλε Speedkiller αμα θες την γλιτωνεις
    Δεν ηθελα να χρησιμοποιησο παλη σκυρες λεξης αλλα με αναγκαζετε. Ο τουριστας που ξερει τη θα αντικριση μπενοντας σε ενα πλοιο της γραμης Ε... αν καποιο πλοιο δεν ειναι καθαρο ΡΕΖΙΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΔΙΕΘΝΩΣ...
    [COLOR=red][I][B]SUPERFAST V[/B][/I][/COLOR]

  10. #170
    Εγγραφή
    May 2008
    Μηνύματα
    2.270

    Προεπιλογή

    Αρα συμφωνουμε πως δεν μπορείς να αποφευγεις πάντα την GA...Και σε αυτες τις περιπτωσεις θέλεις ένα ανθρώπινο ταξίδι όμως!!!Ισως ο Στρατηγός το παρακανε αλλά αυτό που καταλαβαίνω πως ήθελε να πει είναι πως δεν θέλει την μια-δυο φορές που παίρνει πλοίο της GA να το σκυλομετανοίωνει (για όποιους λόγους της GA)!!!Αρα είμαστε οκ τώρα???

Σελίδα 17 από 106 ΠρώτηΠρώτη ... 715161718192767 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας